Переваги сервісного обслуговування складської техніки у корпорації Логістик Групп
Підмінна техніка
Надаємо на час ремонту підмінну техніку зі схожими технічними характеристиками.
Кваліфіковані майстри
Автоелектрики, механіки, слюсаря-рихтувальники, мотористи, фахівці з регулювання та настроювання газового обладнання, гідравлічних систем та двигунів внутрішнього згоряння.
Оперативне реагування
По Києву виїзд сервісної бригади здійснюється протягом доби, по інших регіонах від 24-ї до 72-ї години. Ремонт може виконуватися бригадою за місцем експлуатації обладнання, що вийшло з ладу.
Власний евакуатор
Для транспортування несправних вантажопідіймальних машин або окремих елементів без додаткових витрат з Вашого боку
Документальний супровід
Укладання договорів на ремонт та сервісне обслуговування складської техніки.
Сучасна матеріально-технічна база
Центр оснащений сучасним обладнанням та всіма необхідними пристроями та інструментами для діагностики, налаштування та ремонту складської спецтехніки.
Форма співпраці
Оформлення заявки в онлайн режимі на сайті, по телефону або під час особистої зустрічі, а також можливість вибору найбільш зручного способу оплати.
Замовлення із Европи
Є можливість замовити потрібну запасну частину, деталь або цілий механізм у зборі з Європи (якщо її немає на складі).
З ким ми працюємо
Серед інших, у нас ви знайдете запчастини всіх брендів наведених нижче.
Що ми ремонтуємо
Редуктор хода
Редуктори трансмісії виконані на основі інноваційних технологій машинобудування, і для їх ремонту та сервісу потрібне спеціальне обладнання та оснащення, зокрема гідро-прес для зняття зношеної шестерні та встановлення нової, яка запресовується із зусиллям 20 тонн.
Планово-попереджувальний та терміновий ремонт редуктора ходу включає заходи щодо заміни підшипників, шестерень головної пари, масла, ремкомплекту.
Електричний двигун
Сюди входять: - діагностика несправностей, - демонтаж агрегату, - розбирання та чищення, - проточка якорів, - встановлення нових щіток, крильчатки, підшипників, ротора, - проточка стартера, - перевірка надійності контактних з'єднань на клемній колодці, а також кабелю від мотора до контролера, - збирання та контролю місця
Гідравлічна система
Комплекс послуг з обслуговування гідравліки при ремонті навантажувача, електроштабелера, річтраку, включає ремонт: - насосів-дозаторів, - гідронасос, - гідростатики ГСТ, - гідроциліндрів, - гідророзподільників, - гідростатичної трансмісії, - гідравлічного двигуна, - усунення течі, - заміна сальників та фітингів.
Мачта
Часто при ремонті техніки потрібне регулювання роликів, зміна зношених підшипників, а також сервісне обслуговування каретки.
Електрика і Електроніка
Сервіс включає: тестування працездатності всіх елементів електричного ланцюга, заміна несправних та перегорілих деталей, встановлення нового генератора та стартера. Основою системи управління вантажопідйомної електротехніки є електросхема, що складається з дисплея, мікропроцесорів, датчиків, контролерів, електромагнітних контакторів, перемикачів та інших електронних компонентів, що забезпечують коректне автоматичне або напівавтоматичне керування двигуном, а також усіма системами та механізмами електричної складської техніки.
Тягова аккумуляторна батарея
Технічне обслуговування АКБ при ремонті електронавантажувачів, річтраків, електророхлів та штабелерів електричних спеціалістами підприємства проводиться з використанням спеціального обладнання — тестерів, ареометрів, розрядних пристроїв та мультиметрів. За допомогою яких здійснюється діагностика акумуляторних батарей та оцінка залишкової ємності щодо ефективності їх подальшого використання. Для цього виконуються виміри номінальної напруги та сили струму, внутрішнього опору, часу зарядки та за скільки АКБ повністю розряджається. Якщо потрібно, фахівці роблять чищення контактів, встановлюють перемички і змінюють окремі елементи і ящики.
Колеса та підвилочні (вантажні) ролики
Вони бувають різних видів і відрізняються габаритними розмірами, матеріалом виготовлення та своїми експлуатаційними властивостями. Ремонт штабелера електричного та електророхлі може включати заміну коліс та вантажних роликів, зазвичай потрібно при їх зносі, поломці або зміні умов експлуатації. Наприклад, це можуть бути особливі вимоги до рівня шуму, певних температурних режимів, не маркості підлогового покриття, стійкістю до впливу несприятливих зовнішніх факторів, агресивних середовищ, порізів, проколів та інших механічних пошкоджень.